It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Hakkımızda

2007 Yılında donanım ve alt yapı çalışmaları ile adım attığımız bilişim sektöründe zaman içerisinde daha çok yol alarak Web Tasarım-Yazılım ile de kendimize yer edindik. Bu uzun süreç sonunda gerek donanım gereksa yazılım alanını bir bütün olarak değerlendirip gelişen teknolojiye de ayak uydurarak bilişim sektörüne her alanda hizmet vermek üzere Vuslat Teknoloji Yazılım Müh. San ve Tic Ltd. Şirketini kurduk.

 

Çok yönlü ve kaliteli hizmet verme ilkemiz doğrultusunda ise bilgisayar ve onu tamamlayıcı parçaları olarak gördüğümüz yazıcı ve yazıcı sarf malzemeleri alanında da hizmet verebilmek adına Toner Alemi e-ticaret platformunu kurdukFirmamız birçok saygın yazıcı markalarına uygun lazer toner, inkjet kartuş ve şerit tedariği konusunda hizmet vermektedir. Gelişen sektör içerisinde uygun fiyat ile kaliteyi bir araya getirip sizlerin hizmetine sunarak değerlerimiz doğrultusunda varolmaktan gurur duymaktayız.

 

Vizyonumuz

Adım attığımız sektör içerisinde kaliteden ödün vermeden,sahip olduğumuz öz değerlerimizi yitirmeden hizmet veren, bulunduğumuz sektörde tercih edilen bir firma olarak varolmak.

 

Misyonumuz

Toner Alemi olarak uygun fiyata kaliteli ürüne herkesin kolayca erişebilmesini sağlayarak sektör içerisinde kalıcı olarak varolmayı başarabilmek.