It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


TONER ALEMİ, toneralemi.com sitesini kullanan tüm kullanıcıların gizliliğini korur ve buna saygı gösterir. Buna bağlı olarak, sizinle ilgili bilgi içeren herhangi birşey, bu gizlilik politikasında açıklandığı gibi, sizin izniniz olmadan ya da yasal bir yaptırım olmadığı sürece üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

 

toneralemi.com Gizlilik Politikası Neleri Kapsar?

 

  • * Bu gizlilik politikası toneralemi.com URL si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.
    * Herhangi bir sitede TONER ALEMİ Logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL yi kontrol etmeniz ve gerçekten toneralemi.com'ye ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurarak durumu bildiriniz.
    toneralemi.com'ye verdiğiniz bilgiler (üyelik bilgileri, email, fatura adresi, teslimat adresi vs.) yasal yaptırım gerektiren durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

 

toneralemi.com Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklar?

 

* Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama siteden alışveriş yapabilmek için üye olmanız veya anonim olarak alışveriş yapabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
* toneralemi.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

 

Kişisel Bilgilerin Güvenliği:

 

toneralemi.com vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bildirmeniz zorundadır.

toneralemi.com hakkınızdaki kişisel bilgileri ancak, mahkeme kararı gibi bir yasal yaptırım sonucu yetkili kurumlara vererek üçüncü şahıslarla paylaşır.

 

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri

 

toneralemi.com , üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek ve değerlendirmek için saklar. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.